DBM13W3SNMBK52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM13W3SNMBK52
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.DBM13W3SNMBK52.pdf2.DBM13W3SNMBK52.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 530 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
  • Pranešimas
DBM13W3SNMBK52 specifikacijos
Dalies numeris DBM13W3SNMBK52 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 530 pcs Duomenų lapas 1.DBM13W3SNMBK52.pdf2.DBM13W3SNMBK52.pdf
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Gold Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDBM13W3SNMBK52
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 13 (10 + 3 Coax or Power) Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)