DBM13W3SA101
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM13W3SA101
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Duomenų lapai: DBM13W3SA101.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DBM13W3SA101 specifikacijos
Dalies numeris DBM13W3SA101 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11267 pcs Duomenų lapas DBM13W3SA101.pdf
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 13 (10 + 3 Coax or Power)
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A