DBM13W3PK52
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM13W3PK52
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Duomenų lapai: DBM13W3PK52.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DBM13W3PK52 specifikacijos
Dalies numeris DBM13W3PK52 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1108 pcs Duomenų lapas DBM13W3PK52.pdf
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Gold Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDBM13W3PK52
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 13 (10 + 3 Coax or Power) Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)