DBA-25P-K87-F0
CannonCannon
DBA-25P-K87-F0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBA-25P-K87-F0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN DSUB PLUG 25POS HSG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DBA-25P-K87-F0 specifikacijos
Dalies numeris DBA-25P-K87-F0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN DSUB PLUG 25POS HSG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83970 pcs Duomenų lapas
"Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) "Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated
"Shell Finish Thickness" - Serija D*A
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1003-1882
DBA-25P-K87-F0-ND
DBA25PK87F0
IDBA25PK87F0
IDBA25PK87F0-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Poravimosi ciklas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos Grounding Indents Dielektrinė medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Išsamus aprašymas Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Susisiekimo tipas Signal