DB25S1A9N
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DB25S1A9N
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DB25S1A9N specifikacijos
Dalies numeris DB25S1A9N Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5609 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Original D
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (M3)
funkcijos Mounting Brackets Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal