DAMY15S0L2A191A197
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAMY15S0L2A191A197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DAMY15S0L2A191A197 specifikacijos
Dalies numeris DAMY15S0L2A191A197 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 4379 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal