DAMX15PA191
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAMX15PA191
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DAMX15PA191 specifikacijos
Dalies numeris DAMX15PA191 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5422 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 20-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Cable Side (M3)
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal