DAMME15PFNMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAMME15PFNMB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 551 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DAMME15PFNMB specifikacijos
Dalies numeris DAMME15PFNMB Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 551 pcs Duomenų lapas
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Įtampa -
Įveskite atributus - Nutraukimas Solder
Krovimo kryptis Signal Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Serija MIL-DTL-24308, D*MM RoHS statusas Bulk
Pikis - jungtis - Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DAMME15PFNMB
Ilgis - Sriegtinė dalis žemiau galvos - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Dabartinis įvertinimas (už kontaktą) Board Side (4-40) Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė forma 2 (DA, A) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties naudojimas D-Sub Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm) Backset Spacing Machined
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DAMME15PK
DAMME15PK
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Sandelyje: 3916 pcs
parsisiųsti: DAMME15PK.pdf
RFQ
DAMME15PFNMBK52
DAMME15PFNMBK52
Gamintojai: ITT Cannon, LLC