DAMK11W1PA191K87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAMK11W1PA191K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 11POS
Duomenų lapai: DAMK11W1PA191K87.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DAMK11W1PA191K87 specifikacijos
Dalies numeris DAMK11W1PA191K87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 11POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11344 pcs Duomenų lapas DAMK11W1PA191K87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas - "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDAMK11W1PA191K87
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 11 (10 + 1 Coax or Power) Montavimo tipas -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)