DAMD15PM
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAMD15PM
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DAMD15PM specifikacijos
Dalies numeris DAMD15PM Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3543 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (4-40) funkcijos Mounting Brackets
Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A