DAMA26SPNMBK128K134
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAMA26SPNMBK128K134
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DAMA26SPNMBK128K134 specifikacijos
Dalies numeris DAMA26SPNMBK128K134 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4947 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Aluminum Serija D*MA
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Išsamus aprašymas 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal