DAMA15PK87A176
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAMA15PK87A176
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DAMA15PK87A176 specifikacijos
Dalies numeris DAMA15PK87A176 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5561 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*MA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDAMA15PK87A176
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos Grounding Indents Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal