DAM11W1P1AFNA190K87
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DAM11W1P1AFNA190K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.DAM11W1P1AFNA190K87.pdf2.DAM11W1P1AFNA190K87.pdf
  • Pranešimas
DAM11W1P1AFNA190K87 specifikacijos
Dalies numeris DAM11W1P1AFNA190K87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4298 pcs Duomenų lapas 1.DAM11W1P1AFNA190K87.pdf2.DAM11W1P1AFNA190K87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 11 (10 + 1 Coax or Power)
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)