CIR08F-36A-22SW-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR08F-36A-22SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 22POS CRIMP
Duomenų lapai: CIR08F-36A-22SW-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 671 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR08F-36A-22SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR08F-36A-22SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 22POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 671 pcs Duomenų lapas CIR08F-36A-22SW-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Crimp
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp, Flame Retardant
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -