CIR08F-24-28SW-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR08F-24-28SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Duomenų lapai: CIR08F-24-28SW-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR08F-24-28SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR08F-24-28SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5106 pcs Duomenų lapas CIR08F-24-28SW-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Crimp
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 13A