CIR08F-22-23P-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR08F-22-23P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 8POS INLINE RA PIN
Duomenų lapai: CIR08F-22-23P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR08F-22-23P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR08F-22-23P-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 8POS INLINE RA PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1100 pcs Duomenų lapas CIR08F-22-23P-F80.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Pakuotė Bulk Kiti vardai 858950
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 8 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -