CIR08A-22-23P
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR08A-22-23P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR08A-22-23P specifikacijos
Dalies numeris CIR08A-22-23P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1042 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -