CIR08-24-28SW-F80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR08-24-28SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR08-24-28SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR08-24-28SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1513 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -