CIR06R-24-28SW-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06R-24-28SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Duomenų lapai: CIR06R-24-28SW-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 905 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06R-24-28SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06R-24-28SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 905 pcs Duomenų lapas CIR06R-24-28SW-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai 468560
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 13A