CIR06LCFZ32A13SF80T12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCFZ32A13SF80T12
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: CIR06LCFZ32A13SF80T12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06LCFZ32A13SF80T12 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCFZ32A13SF80T12 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5512 pcs Duomenų lapas CIR06LCFZ32A13SF80T12.pdf
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-A13 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 13 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 23A