CIR06LCFZ-24A-25S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCFZ-24A-25S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 25POS STRGHT SKT
Duomenų lapai: CIR06LCFZ-24A-25S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 388 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 388 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
CIR06LCFZ-24A-25S specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCFZ-24A-25S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 25POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 388 pcs Duomenų lapas CIR06LCFZ-24A-25S.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-A25 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 25 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR06LCFZ-24A-25SY-F80
CIR06LCFZ-24A-25SY-F80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 25POS CRIMP
Sandelyje: 589 pcs
parsisiųsti: CIR06LCFZ-24A-25SY-F80.pdf
RFQ
CIR06LCFZ-24A-25S-F80
CIR06LCFZ-24A-25S-F80
Gamintojai: Cannon
Sandelyje: 566 pcs
parsisiųsti: CIR06LCFZ-24A-25S-F80.pdf
RFQ
CIR06LCFZ-24-5S-F80
CIR06LCFZ-24-5S-F80
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 16POS CRIMP
Sandelyje: 594 pcs
parsisiųsti: CIR06LCFZ-24-5S-F80.pdf
CIR06LCFZ-24A-28P-F80-T12-13
CIR06LCFZ-24A-28P-F80-T12-13
apibūdinimas: CIR 28C 28#16 (20-24) PIN PLUG
Sandelyje: 617 pcs
parsisiųsti: CIR06LCFZ-24A-28P-F80-T12-13.pdf
CIR06LCFZ-24A-25SW-F80
CIR06LCFZ-24A-25SW-F80
Sandelyje: 632 pcs
parsisiųsti: CIR06LCFZ-24A-25SW-F80.pdf
CIR06LCFZ-24-5S-F80-T12-15-B
CIR06LCFZ-24-5S-F80-T12-15-B
apibūdinimas: CONN CIR 16C 16#16 SKT PLUG
Sandelyje: 557 pcs
parsisiųsti: CIR06LCFZ-24-5S-F80-T12-15-B.pdf
CIR06LCFZ-24A-25SZ-F80
CIR06LCFZ-24A-25SZ-F80
Sandelyje: 707 pcs
parsisiųsti: CIR06LCFZ-24A-25SZ-F80.pdf
CIR06LCFZ-24A-25SX-F80
CIR06LCFZ-24A-25SX-F80