CIR06LCFZ-24-28S-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCFZ-24-28S-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 24POS STRGHT SKT
Duomenų lapai: CIR06LCFZ-24-28S-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 674 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 674 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06LCFZ-24-28S-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCFZ-24-28S-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 24POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 674 pcs Duomenų lapas CIR06LCFZ-24-28S-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai Z06549
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -