CIR06LCFGG-40A-38S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCFGG-40A-38S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 38POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 149 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
CIR06LCFGG-40A-38S specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCFGG-40A-38S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 38POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A38 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 38
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 38 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -