CIR06LCF-40A-60SW-F80-20
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCF-40A-60SW-F80-20
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 60POS STRGHT SKT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 399 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 399 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
CIR06LCF-40A-60SW-F80-20 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCF-40A-60SW-F80-20 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 60POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 399 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A60 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai CIR06LCF40A60SWF8020
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 60 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 60 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 13A