CIR06LCF-32A-25P-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCF-32A-25P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 25POS STRGHT PIN
Duomenų lapai: CIR06LCF-32A-25P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 777 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06LCF-32A-25P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCF-32A-25P-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 25POS STRGHT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 777 pcs Duomenų lapas CIR06LCF-32A-25P-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-A25 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai CIR06LCF32A25PF80
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 25 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 23A