CIR06LAF-40A-38SW-F80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LAF-40A-38SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 38POS CRIMP
Duomenų lapai: 1.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf2.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 358 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 358 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
CIR06LAF-40A-38SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LAF-40A-38SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 38POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 358 pcs Duomenų lapas 1.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf2.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A38 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 38
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 38 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -