CIR06CFZ36A-22S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CFZ36A-22S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CIR06CFZ36A-22S specifikacijos
Dalies numeris CIR06CFZ36A-22S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4202 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 36-A22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 23A