CIR06CFZ-24-28S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CFZ-24-28S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 24POS STRGHT SKT
Duomenų lapai: CIR06CFZ-24-28S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 432 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
CIR06CFZ-24-28S specifikacijos
Dalies numeris CIR06CFZ-24-28S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 24POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 432 pcs Duomenų lapas CIR06CFZ-24-28S.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR06CFZ-24-5P
CIR06CFZ-24-5P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS
Sandelyje: 838 pcs
parsisiųsti: CIR06CFZ-24-5P.pdf
RFQ
CIR06CFZ-24A-25S-F80-T12
CIR06CFZ-24A-25S-F80-T12
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG 25POS STRGHT W/SKTS
Sandelyje: 756 pcs
parsisiųsti: CIR06CFZ-24A-25S-F80-T12.pdf
RFQ
CIR06CFZ-24-28S-F80-T89
CIR06CFZ-24-28S-F80-T89
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP