CIR06CF24A-28SF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF24A-28SF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 28POS STRGHT SKT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06CF24A-28SF80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF24A-28SF80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 28POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5198 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 200VAC, 250VDC Įveskite atributus Environment Proof
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 28 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo kodas CIR06CF24A-28SF80 Didelis skersmuo tiekiamas 24-A28
funkcijos Cable Clamp Išplėstas aprašymas 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
apibūdinimas CONN PLUG 28POS STRGHT SKT Dabartinis įvertinimas 13A