CIR06CF-40B-37P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-40B-37P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 37POS STRGHT PIN
Duomenų lapai: CIR06CF-40B-37P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06CF-40B-37P specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-40B-37P Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 37POS STRGHT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5146 pcs Duomenų lapas CIR06CF-40B-37P.pdf
Įtampa - Įvertinta 500VAC, 700VDC Įveskite atributus Environment Proof
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo kodas CIR06CF-40B-37P Didelis skersmuo tiekiamas 40-B37
funkcijos Cable Clamp Išplėstas aprašymas 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
apibūdinimas CONN PLUG 37POS STRGHT PIN Dabartinis įvertinimas 23A