CIR06CF-36A-22S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-36A-22S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 262 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-36A-22S specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-36A-22S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 262 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 36-A22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai CIR06CF36A22S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 22 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 23A