CIR06CF-32A-40S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-32A-40S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 40POS STRGHT SKT
Duomenų lapai: CIR06CF-32A-40S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 409 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-32A-40S specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-32A-40S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 40POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 409 pcs Duomenų lapas CIR06CF-32A-40S.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-A40 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai CIR06CF32A40S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 40 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 40 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 13A