CIR06CF-22-23P-F80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-22-23P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 8POS STRGHT PIN
Duomenų lapai: CIR06CF-22-23P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-22-23P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-22-23P-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 8POS STRGHT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1249 pcs Duomenų lapas CIR06CF-22-23P-F80.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-23 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai Z02575
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 8 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR06CF-22-1P
CIR06CF-22-1P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1050 pcs
parsisiųsti: CIR06CF-22-1P.pdf
RFQ
CIR06CF-22-23P
CIR06CF-22-23P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP