CIR06AF40A-35SF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06AF40A-35SF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 35POS STRGHT SKT
Duomenų lapai: CIR06AF40A-35SF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06AF40A-35SF80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06AF40A-35SF80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 35POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5812 pcs Duomenų lapas CIR06AF40A-35SF80.pdf
Įtampa - Įvertinta 900VAC, 1250VDC Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 35 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo kodas CIR06AF40A-35SF80 Didelis skersmuo tiekiamas 40-A35
funkcijos Cable Clamp Išplėstas aprašymas 35 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
apibūdinimas CONN PLUG 35POS STRGHT SKT Dabartinis įvertinimas 13A