CIR06AF28-22PWF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06AF28-22PWF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 6POS STRGHT PIN
Duomenų lapai: CIR06AF28-22PWF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06AF28-22PWF80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06AF28-22PWF80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 6POS STRGHT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5901 pcs Duomenų lapas CIR06AF28-22PWF80.pdf
Įtampa - Įvertinta 900VAC, 1250VDC Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo kodas CIR06AF28-22PWF80 Didelis skersmuo tiekiamas 28-22
funkcijos Cable Clamp Išplėstas aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
apibūdinimas CONN PLUG 6POS STRGHT PIN Dabartinis įvertinimas 13A, 80A