CIR06AF24-28P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06AF24-28P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 24POS STRGHT PIN
Duomenų lapai: CIR06AF24-28P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06AF24-28P specifikacijos
Dalies numeris CIR06AF24-28P Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 24POS STRGHT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5201 pcs Duomenų lapas CIR06AF24-28P.pdf
Įtampa - Įvertinta 200VAC, 250VDC Įveskite atributus -
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo kodas CIR06AF24-28P Didelis skersmuo tiekiamas 24-28
funkcijos Cable Clamp Išplėstas aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
apibūdinimas CONN PLUG 24POS STRGHT PIN Dabartinis įvertinimas 13A