CIR06AF-32-22SW-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06AF-32-22SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 54POS STRGHT SKT
Duomenų lapai: CIR06AF-32-22SW-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06AF-32-22SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06AF-32-22SW-F80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 54POS STRGHT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4469 pcs Duomenų lapas CIR06AF-32-22SW-F80.pdf
Įtampa - Įvertinta 500VAC, 700VDC Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CIR06AF3222SWF80
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 54
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo kodas CIR06AF-32-22SW-F80
Didelis skersmuo tiekiamas 32-22 funkcijos Cable Clamp
Išplėstas aprašymas 54 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver apibūdinimas CONN PLUG 54POS STRGHT SKT
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga W Susisiekite su Finish Thickness Silver
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR06AF-32-22SW-F80-T89-VO
CIR06AF-32-22SW-F80-T89-VO
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 54POS INLINE
Sandelyje: 841 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22SW-F80-T89-VO.pdf
RFQ
CIR06AF-32-22S-F80-VO
CIR06AF-32-22S-F80-VO
Gamintojai: Cannon
Sandelyje: 607 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22S-F80-VO.pdf
RFQ
CIR06AF-32-22SW-F80-VO
CIR06AF-32-22SW-F80-VO
Sandelyje: 686 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22SW-F80-VO.pdf
CIR06AF-32-22SW-F80-T96
CIR06AF-32-22SW-F80-T96
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 54POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 426 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22SW-F80-T96.pdf
CIR06AF-32-22SW-F80-T104
CIR06AF-32-22SW-F80-T104
apibūdinimas: CIR 54C 54#16 FR SKT PLUG
Sandelyje: 5702 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22SW-F80-T104.pdf
CIR06AF-32-22SW
CIR06AF-32-22SW
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 54POS SOLDER CUP
Sandelyje: 247 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22SW.pdf
CIR06AF-32-22S-F80-VO-T89
CIR06AF-32-22S-F80-VO-T89
apibūdinimas: CIR 54C 54#16 SKT PLUG
Sandelyje: 743 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22S-F80-VO-T89.pdf
CIR06AF-32-22S-F80-T89-VO
CIR06AF-32-22S-F80-T89-VO
Sandelyje: 808 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22S-F80-T89-VO.pdf
CIR06AF-32-22SW-F80-T104-VO
CIR06AF-32-22SW-F80-T104-VO
Sandelyje: 5996 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22SW-F80-T104-VO.pdf
CIR06AF-32-22S-F80-T96
CIR06AF-32-22S-F80-T96
Sandelyje: 412 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22S-F80-T96.pdf
CIR06AF-32-22SW-F80-15
CIR06AF-32-22SW-F80-15
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 54POS CRIMP
Sandelyje: 442 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-32-22SW-F80-15.pdf
CIR06AF-32-22S-F80-T104
CIR06AF-32-22S-F80-T104
parsisiųsti: CIR06AF-32-22S-F80-T104.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus