CIR06AF-24-9P-F80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06AF-24-9P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP
Duomenų lapai: CIR06AF-24-9P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06AF-24-9P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06AF-24-9P-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1250 pcs Duomenų lapas CIR06AF-24-9P-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-9 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai 738530
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 2 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 80A