CIR06AF-24-28P
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06AF-24-28P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 24POS SLVR SLDR
Duomenų lapai: CIR06AF-24-28P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06AF-24-28P specifikacijos
Dalies numeris CIR06AF-24-28P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 24POS SLVR SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1297 pcs Duomenų lapas CIR06AF-24-28P.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR06AF-24-28P-F80-T12-15
CIR06AF-24-28P-F80-T12-15
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG 24POS STRGHT PIN
Sandelyje: 1412 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-24-28P-F80-T12-15.pdf
RFQ
CIR06AF-24-28P-F80-T12-20
CIR06AF-24-28P-F80-T12-20
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
Sandelyje: 1615 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-24-28P-F80-T12-20.pdf
RFQ
CIR06AF-24-20P-F80
CIR06AF-24-20P-F80
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 11POS STRGHT PIN
parsisiųsti: CIR06AF-24-20P-F80.pdf
CIR06AF-24-28PX
CIR06AF-24-28PX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS SLVR SLDR
parsisiųsti: CIR06AF-24-28PX.pdf
CIR06AF-24-22SX
CIR06AF-24-22SX
apibūdinimas: CONN PLUG 4POS STRGHT SKT
parsisiųsti: CIR06AF-24-22SX.pdf
CIR06AF-24-22S
CIR06AF-24-22S
parsisiųsti: CIR06AF-24-22S.pdf
CIR06AF-24-28PX-F80-T12-15
CIR06AF-24-28PX-F80-T12-15
parsisiųsti: CIR06AF-24-28PX-F80-T12-15.pdf
CIR06AF-24-22S-F80
CIR06AF-24-22S-F80
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 4POS SILVR CRIMP
parsisiųsti: CIR06AF-24-22S-F80.pdf
CIR06AF-24-22P
CIR06AF-24-22P
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Sandelyje: 973 pcs
parsisiųsti: CIR06AF-24-22P.pdf
CIR06AF-24-28P-F80-T12
CIR06AF-24-28P-F80-T12
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP