CIR030R24-28SF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR030R24-28SF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Duomenų lapai: CIR030R24-28SF80.pdf
  • Pranešimas
CIR030R24-28SF80 specifikacijos
Dalies numeris CIR030R24-28SF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6000 pcs Duomenų lapas CIR030R24-28SF80.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 13A