CIR030R-24-28SW-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR030R-24-28SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Duomenų lapai: CIR030R-24-28SW-F80.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR030R-24-28SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR030R-24-28SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1044 pcs Duomenų lapas CIR030R-24-28SW-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -