CIR030FP-32-8SW-F80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR030FP-32-8SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 30POS CRIMP
Duomenų lapai: CIR030FP-32-8SW-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 689 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR030FP-32-8SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR030FP-32-8SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 30POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 689 pcs Duomenų lapas CIR030FP-32-8SW-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-8 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 13A, 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -