CIR030-40A-60P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR030-40A-60P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 60POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CIR030-40A-60P.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 618 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR030-40A-60P specifikacijos
Dalies numeris CIR030-40A-60P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 60POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 618 pcs Duomenų lapas CIR030-40A-60P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A60 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 60
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 60 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR030-40A-60PX-F80-VO
CIR030-40A-60PX-F80-VO
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 60POS PNL MT
Sandelyje: 866 pcs
parsisiųsti: CIR030-40A-60PX-F80-VO.pdf
RFQ
CIR030-40A-5S-F80
CIR030-40A-5S-F80
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CIR 5C 5#0 SKT RECP WALL
Sandelyje: 850 pcs
parsisiųsti: CIR030-40A-5S-F80.pdf
RFQ
CIR030-40A-60P-F80
CIR030-40A-60P-F80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT 60POS PNL MNT PIN