CIR02R24-9SXF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR02R24-9SXF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT
Duomenų lapai: CIR02R24-9SXF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR02R24-9SXF80 specifikacijos
Dalies numeris CIR02R24-9SXF80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4911 pcs Duomenų lapas CIR02R24-9SXF80.pdf
Įtampa - Įvertinta 500VAC, 700VDC Įveskite atributus Environment Proof
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CIR02R249SXF80
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Gamintojo kodas CIR02R24-9SXF80
Didelis skersmuo tiekiamas 24-9 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver apibūdinimas CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT
Dabartinis įvertinimas 80A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock