CIR01CF24-12SWF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR01CF24-12SWF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS SILVR CRIMP
Duomenų lapai: CIR01CF24-12SWF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR01CF24-12SWF80 specifikacijos
Dalies numeris CIR01CF24-12SWF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS SILVR CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5273 pcs Duomenų lapas CIR01CF24-12SWF80.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-12 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 5
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 23A, 80A