CIR01CF-22-23P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR01CF-22-23P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 8POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: 1.CIR01CF-22-23P-F80.pdf2.CIR01CF-22-23P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 884 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CIR01CF-22-23P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR01CF-22-23P-F80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 8POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 884 pcs Duomenų lapas 1.CIR01CF-22-23P-F80.pdf2.CIR01CF-22-23P-F80.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Proof
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 8 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas CIR01CF-22-23P-F80
Didelis skersmuo tiekiamas 22-23 funkcijos Cable Clamp
Išplėstas aprašymas 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver apibūdinimas CONN RCPT 8POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock