CIR01AF-32A-48P
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR01AF-32A-48P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 48POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CIR01AF-32A-48P.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 331 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
  • Pranešimas
CIR01AF-32A-48P specifikacijos
Dalies numeris CIR01AF-32A-48P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 48POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 331 pcs Duomenų lapas CIR01AF-32A-48P.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-A48 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 48
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 48 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -