CIR01AF-24-9P-F80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR01AF-24-9P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 2POS INLINE PIN
Duomenų lapai: CIR01AF-24-9P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 780 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 780 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR01AF-24-9P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR01AF-24-9P-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT 2POS INLINE PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 780 pcs Duomenų lapas CIR01AF-24-9P-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-9 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 80A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -