CIR00AF-32A-55SW-F80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR00AF-32A-55SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 55POS CRIMP
Duomenų lapai: CIR00AF-32A-55SW-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 432 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
CIR00AF-32A-55SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR00AF-32A-55SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 55POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 432 pcs Duomenų lapas CIR00AF-32A-55SW-F80.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-A55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -