CA3106R22-14SWF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3106R22-14SWF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 19POS INLINE W/SKTS
Duomenų lapai: 1.CA3106R22-14SWF80.pdf2.CA3106R22-14SWF80.pdf3.CA3106R22-14SWF80.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3106R22-14SWF80 specifikacijos
Dalies numeris CA3106R22-14SWF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 19POS INLINE W/SKTS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-14 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA3106R2214SWF80
ICA3106R22-14SWF80
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 22A